section-4f13e92

Opinie i refleksje naszych Klientów


Dla nas najważniejsze jest zadowolenie Klienta. Poniżej znajdziecie opinie naszych dotychczasowych zleceniodawców. Jeżeli korzystałeś/aś z naszych usług, to koniecznie wystaw nam rekomendację. Wystarczy wypełnić prosty formularz.

ZM

Witam. Skorzystałam z usług ponieważ nie miałam czasu na pisanie a czas już mnie gonił. Obroniłam się więc świetnie.

Jolanta

Dziękuję za pracę magisterską z psychologii emocji! Jestem bardzo zadowolona.

Marcin

Uratowali mnie po nieudołach z pisz(...)prac(...).pl. Trafiłem do nich po omyłkowo wysłanym mailu z pretensjami, który miał trafić do pisz(...)prac(...).pl. Dzięki nim się obroniłem i odzyskałem pieniądze od tamtych oszustów - złożyli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i tamci się zesr(...)li!

Beata

Bardzo pomocny i profesjonalny zespół. Dobra obsługa klienta i praca na wysokim poziomie merytorycznym. Polecam.

Justyna

Jestem bardzo zadowolona z napisanej przez Państwa pracy. Przejrzałam już większość i jest super :) nie spodziewałam się, naprawdę :) serdecznie Państwu dziękuję :) teraz wiem do kogo zgłosić się po pracę magisterską :)

Sebastian

Witam wszystkich napisałem do piszemyprace.pl ponieważ potrzebowałem pomocy. Na innej stronie zostałem oszukany. Czas już mnie gonił, więc skorzystałem z usług na tej stronie. Z uwagi na szybki czas realizacji pracy zapłaciłem z góry całą kwotę. Zostało czekać na pracę, i po 2 tygodniach praca była u mnie.

Patrycja

Dobra robota. Praca zatwierdzona i oddana. Dzięki.

Ja

Gorąco polecam! Redaktor Lidia nie zwraca uwagi na to, że praca wykracza poza opłaconą kwotę. Zapłaciłam za 40, dostałam 50 bez żadnych dopłat. A praca, rewelacja. Promotor nie mógł wyjść z podziwu. A koszt to bajka, w porównaniu z innymi firmami, które oferują pisanie.

Karol

Trzymają dobry poziom. Dwa lata temu pisali mi licencjata, teraz magisterkę, gdybym zdecydował się na doktorat to wrócę :))))))

Paulina

Pełne zadowolenie. Praca z zarządzania napisana i obroniona na 5 :) Polecam współpracę z Redaktorem Marcinem.

Marta

Każdemu kto potrzebuje sprawdzonej pomocy, nawet na ostatnią chwilę serdecznie polecam. Pani Katarzyna jest genialną kobietą, uratowała moją dysertację, kilka lat temu pomogła mi także przy mgr. Jest niezastąpioną pomocą naukową, polecam każdemu.

Dominik

Potrzebowałem błyskawicznej pomocy przy zredagowaniu rozdziału badawczego. Całość trwała może 3 dni. Jestem zadowolony. Mogę bronić się jeszcze w tym roku !!! :))

Marlena

Dzięki pomocy firmy obroniłam się na 4+ uzyskałam nieocenioną pomoc przy pracy z pedagogiki. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Paweł

Bardzo dobry kontakt z redaktorem, praca zaliczeniowa przygotowana w ekspresowym tempie. Treść i stylistyka jak najbardziej na plus.

Agata

Jestem bardzo zadowolona z usługi. Rzeczowo, prawie terminowo i solidnie. Jedyny problem to tygodniowe opóźnienie, ale każdy jest człowiekiem! Gdybym miała robić to sama opóźnienie byłoby roczne. Pozdrawiam ratowników z PiszemyPrace.pl ♥

Monika

Dobry kontakt, praca oceniona przez promotorkę jako świetna. Ogólne zadowolenie. Polecam

Klara

Fantastyczny kontakt przez cały czas realizacji zamówienia. Praca z zarządzania czasem wolnym obroniona na 5!

Danuta

Polecam firmę za solidne podejście do tematu i bardzo dobry kontakt. Praca obroniona na mocną czwórkę, ale cóż... w toku studiów nie byłam orłem :):) <3

Błażej

Co prawda mieli małą obsuwę w czasie, ale zdołali ją racjonalnie wytłumaczyć, poza tym praca obroniona na 5 zrekompensowała mi ten stres...

Janusz

Praca skorygowana po innym partaczu w ciągu 2 dni. Nikt nie chciał się jej podjąć, a Wy "z dużą przyjemnością". Ogromny plus za sprawną komunikację i terminową realizację.

Paweł

Koleżanka poleciła mi Piszemyprace.pl jako ludzi kompetentnych i uczciwych do napisania pracy mgr. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, odpisywali szybko na każdą moją wiadomość, praca praktycznie nie wymagała poprawek i co najważniejsze praca przeszła przez plagiat.pl i na uczelni. Jeszcze raz polecam !!!

Agata

Jestem świeżo po obronie. Pomogli mi w trudnym momencie mojego życia, napisali pracę w ciągu 1,5 miesiąca. Można im zaufać.

Krystian

Polecam PiszemyPrace.pl, chociaż w pierwszej chwili cena mnie trochę zszokowała, to nie warto oszczędzać. U konkurencji wydałem 2 razy mniej na pracę, która była na żenującym poziomie. W końcu i tak złożyłem zamówienie u redaktora Marcina i wszystko było w jak najlepszym porządku.