section-df5920a

Masz pytanie? Sprawdź odpowiedź!


Poniżej przedstawiamy listę odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Klientów pytania.

Tak, działamy w pełni legalnie. Jesteśmy polską firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Stawki są kalkulowane przez nas w sposób najuczciwszy z możliwych, tj. za stronę. Kwota ustalona przy składaniu zamówienia nie zmieni się w trakcie realizacji zlecenia. Płatności można dokonać zwykłym przelewem bankowym, lub przy użyciu bezpiecznych płatności PayPal.

Ponieważ cenimy wysoką jakość naszych materiałów. A wysoka jakość kosztuje, w przeciwnym razie nie da się jej zapewnić.

Co najważniejsze - większość Klientów mamy z polecenia. Nasz zespół składa się z redaktorów zajmujących się pomocą przy pisaniu opracowań naukowych, wyboru tematów, kompletowaniu bibliografii, poprawek redaktorskich, interpuktycjnych, składniowych, redakcji przypisów, oraz indywidualnie zamawianych wzorów opracowań mających na celu pomóc w przygotowaniu materiału edukacyjnego naukowego.

Nie jesteśmy studentami chcącymi "dorobić do stypendium" - warto wziąć to pod uwagę wybierając firmę realizującą zlecenie. Oferty "prywatnych redaktorów" sugerujemy odrzucić już na samym początku - nie mają Państwo żadnej gwarancji jaka będzie ostateczna jakość zamówionego materiału oraz czy nie zostaniecie Państwo oszukani - wspominamy o tym ponieważ wielu Klientów korzystających pierwotnie z "tańszych" ofert np. na forach internetowych, zwracają się później do nas o pomoc ponieważ zostali oszukani lub obiecywana pomoc dalece odbiega od zakładanego poziomu.

Szczerze mówiąc po prostu nie ma innej możliwości. Jesteśmy legalnie działającą polską firmą - zależy nam na jak najlepszej opinii naszych Klientów, gdyż większość z nich trafia do nas z polecenia. Oszukując choćby jedną osobę stracilibyśmy naszą wieloletnią renomę co z pewnością przełożyłoby się na drastyczny spadek zamówień. Wychodzimy z założenia, że obopólne zadowolenie jest podstawą jakiejkolwiek współpracy.

Należy uzupełnić formularz wyceny, który zawiera najistotniejsze kwestie: zakres pomocy, temat, termin, dziedzina, ilość stron, wytyczne.
Tylko wysłanie zapytania poprzez formularz pozwoli na dodanie zlecenia do systemu i przygotowanie dla Państwa konkretnej oferty.

Wystarczy wypełnić nowy formularz zamówienia na naszej stronie, można również np. wskazać, że chcą Państwo, aby zlecenie realizował ten sam redaktor co poprzednio.

Cena obejmuje realizację ustalonego zakresu pomocy wg. Państwa wytycznych.

Nie. Jedyną możliwością zmiany ustalonej ceny jest np. chęć zwiększenia zakresu ustalonej pierwotnie pomocy przez Klienta.

Tak, oczywiście! Udostępniamy możliwość płatności ratalnych. Kwestia ta jest uzgadniana indywidualnie z każdym Klientem.

Tak, dzięki naszemu Panelowi Klienta będą mieli Państwo bezpośredni kontakt z redaktorem opracowującym zlecenie. Zapewni to bezproblemową i sprawną realizację oraz pełną kontrolę nad przygotowywanym materiałem.

Cały czas będziemy w stałym kontakcie, zostaną Państwo informowani drogą mailową oraz smsową (z uwagi na możliwość bezpłatnych komunikatów SMS w formularzu zamówienia dobrze jest podać również nr tel.) o przygotowaniu oferty, potwierdzeniu wpłat, ukończeniu danej części zlecenia oraz wszelkich innych istotnych dla realizacji zlecenia wydarzeniach.

Poprawki merytoryczne zgłoszone do 21 dni od daty otrzymania całości (lub fragmentu) nanoszone są bezpłatnie. Odpłatnie nanoszone są poprawki jeżeli np. została zmieniona koncepcja zlecenia, należy rozszerzyć jego zakres o nowe treści itp.

Gotowe opracowanie będzie gotowe do odbioru w Panelu Klienta w formacie .doc i .pdf