14-10-2019

DZIENNIKARSTWO - PISANIE PRAC

Dziennikarstwo - pisanie prac

  wszystkie praca magisterska praca licencjacka

Czy zadajesz sobie pytanie - jak wybrać temat, aby praca licencjacka, prace magisterskie lub praca dyplomowa były nieszablonowe, a jednocześnie zwracały uwagę na ciekawe zagadnienia dotyczące dziennikarstwa? W podejmowaniu decyzji należy kierować się nie tylko tym, aby temat był ciekawy, ale także gwarancją dokładnego przeanalizowania opisywanego zagadnienia.


Pomocne w trudnym procesie wyboru, mogą okazać się przygotowane przez nas przykładowe tematy prac licencjackich i prac magisterskich z dziennikarstwa, na podstawie których stworzenie konspektu, a więc dokładne określenie struktury pracy licencjackiej czy pracy magisterskiej, nie będzie stanowiło większego problemu:

 1. Kryzys dziennikarstwa: przeszłość, teraźniejszość, przyszłość (teoretyczna)
 2. Dziennikarstwo i nowe media: współpraca czy rywalizacja (teoretyczna)
 3. Dziennikarz zawód przyszłości czy przeszłości (teoretyczno – badawcza)
 4. Dziennikarz i jego praca w ocenie studentów dziennikarstwa (teoretyczno – badawcza)
 5. Metodyka kształcenia dziennikarzy na polskich uczelniach (teoretyczno – badawcza)
 6. Metodyka kształcenia dziennikarzy na wybranych uczelniach – polskich i zagranicznych (teoretyczno – badawcza)
 7. Osobliwości zwodu dziennikarza (teoretyczna)
 8. I ty możesz zostać dziennikarzem: wymagania, oczekiwania i plany w opinii studentów dziennikarstwa (teoretyczno – badawcza)
 9. Dziennikarstwo „specjalistyczne”: rozwój i kierunki przemian (teoretyczna)
 10. Dziennikarstwo internetowe (teoretyczno – badawcza)
 11. Problematyka etyki dziennikarskiej (teoretyczna)
 12. Dziennikarz: zawód czy powołanie? (teoretyczna)

Dzięki wieloletniej pracy udało nam się dopracować do perfekcji umiejętności w zakresie opracowywania tematów z zakresu dziennikarstwa. Zatem, jeśli zdarzyłoby się, że na jakimkolwiek etapie twórczej pracy (konspekt, wstęp, zakończenie, czy treść właściwa), której efektem ma stać się praca naukowa (praca magisterska, praca licencjacka, praca dyplomowa, praca zaliczeniowa) z zakresu dziennikarstwa, pojawią się problemy, wątpliwości, czy jakiekolwiek trudności zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy.

pisanie prac dziennikarstwo pisanie prac magisterskich dziennikarstwo pisanie prac licencjackich dziennikarstwo praca licencjacka dziennikarstwo praca magisterska dziennikarstwo