16-11-2020

PROMOCJA "TYDZIEŃ STUDENTA"

Promocja "Tydzień Studenta"

W roku 2020 "Dzień Studenta" przypada na 17 listopada. My zamierzamy świętować przez cały tydzień od 16 do 22 listopada. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych Klientów najprostszą i najlepszą ofertę na rynku, ale najpierw trochę historii...


"Dzień Studenta" obchodzony jest od 1941 roku. Ustanowiony został na pamiątkę krwawo stłumionego protestu czechosłowackich studentów przeciwko inwazji nazistów w 1939 roku. Święto to jednak nie ma dziś wyłącznie charakteru nostalgicznego, jest raczej okazją do afirmacji tego, co większość nazywa najpiękniejszym okresem w życiu.

Okres ten kusi coraz więcej młodych osób – liczba studentów w ciągu ostatnich 20 lat wzrosła 5-krotnie, a liczba szkół wyższych 4-krotnie. Dyplom magistra był do niedawna uważany za przepustkę do wymarzonej kariery zawodowej, jednak polski rynek pracy szybko zweryfikował stale powiększającą się liczbę absolwentów. Dlatego też coraz bardziej popularne stają się studia zaoczne – w ten sposób studenci mogą zdobywać doświadczenie znacznie wcześniej, by być lepiej przygotowanym na poszukiwanie zatrudnienia zaraz po uzyskaniu dyplomu. To jednak wiąże się ze zrezygnowaniem z archetypowego studenckiego życia, jakie dają studia dzienne, zwłaszcza te poza miejscem zamieszkania. Do beztroski i swojego rodzaju luksusu studiowania w Polsce przyczynia się walnie fakt, że publiczne szkolnictwo wyższe jest bezpłatne – to nie do pomyślenia w większości krajów europejskich. Mimo to polscy studenci, nieco stereotypowo i z przymrużeniem oka, postrzegani są jako osoby niezmiennie głodne. Złośliwi twierdzą, że być może dlatego, że za dużo piją.

Szczegóły promocji na "Tydzień Studenta"

Z okazji Waszego święta - zamawiając u nas pracę, w okresie od  16 do 22 listopada 2020 możecie liczyć na specjalne rabaty cenowe. Każdą pracę w języku polskim, opłaconą w całości w formie jednorazowej przedpłaty nagrodzimy 30% rabatem.


Warunki przyznania rabatu:

  1. Praca w języku polskim
  2. Termin realizacji zlecenia - min. 30 dni
  3. Zamówienie zostanie złożone pomiędzy 16 a 22 listopada 2020
  4. Zamówienie zostanie opłacone w formie jednorazowej przedpłaty przelewem bankowym

* "Promocja tydzień studenta" nie łączy się z innymi promocjami.


Formularz wyceny/zlecenia materiału edukacyjnego