24-09-2019

PROMOCJA "JESIEŃ 2019"

Promocja "Jesień 2019"

W sezonie jesiennym przygotowaliśmy dla naszych Klientów szereg zniżek. Oferta promocyjna obejmuje przygotowanie materiałów na poziomie prac magisterskich, licencjackich, projektów zaliczeniowych czy podyplomowych. Teraz w specjalnej cenie oferujemy również pomoc w przygotowaniu konspektu i podstawowych założeń, literatury/bibliografii,narzędzi badawczych (ankieta, wywiad), a także korektę już napisanych prac (magisterskich, licencjackich), czy też sprawdzenie ich pod kątem stylistyki i gramatyki, ewentualnym wprowadzeniem modyfikacji i uzupełnieniem napisanych tekstów.


Zamawiając u nas pracę, w okresie od 24 września do 15 grudnia 2019 możesz liczyć na specjalne rabaty cenowe. Każdą pracę w języku polskim o objętości min. 50 stron, opłaconą w całości w formie przedpłaty nagrodzimy 20% rabatem. Jeżeli zgłosi się do nas grupa znajomych każde z nich otrzyma 30% zniżkę.

Jeżeli chcesz poznać koszt napisania Twojej pracy (bez rabatu), możesz samodzielnie dokonać jej wstępnej wyceny, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator. Jeżeli chcesz poznać konkretną cenę za swoją pracę licencjacką lub magisterską, to napisz do nas. Niezobowiązującą wycenę otrzymasz w ciągu kilku godzin.